BOHATER TYGODNIA cd.

,,BOHATER TYGODNIA –projekt, który w grupie STOKROTEK realizowany był przez wychowawcę grupy trwał od października 2017 do maja 2018. Jest to nowa forma współpracy z rodzicami, oraz otwarcia dzieci do grupy rówieśniczej .Każde dziecko pełniło zaszczytną funkcje wspomnianego ,, Bohatera tygodnia” od poniedziałku do piątku.   Mogło przynieść swoje ulubione zabawki i książki, by wspólnie z rówieśnikami bawić się. Przynosiło zdjęcia rodzinne i przygotowane opisy swoich zainteresowań , gdzie umieszczane były na specjalnej tablicy. Zadaniem Rodziców była wizyta w grupie w dowolnie wybranym dniu i zaprezentowanie swoich umiejętności. Rodzice, chcąc sprostać zadaniom przygotowywali ciekawe propozycje: zabawy ruchowe, konkursy, zajęcia plastyczne , przedstawili swoje pasje, było czytanie ulubionych bajek swoich pociech. Nauczycielka dziękuje wszystkim Rodzicom za pomoc w realizacji projektu, a jednocześnie za owocną współprace.

Poniżej,, Bohaterowie Tygodnia”: Staś, Paweł, Wiki, Krzyś, Marcel, Pola , Zuzia i ich opis fotograficzny.