Jesteś tutaj:

„WIOSENNIE I KWIECIŚCIE”

ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU PLASTYCZNEGO

Informujemy, że 29 kwietnia rozstrzygnięty został Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane innowacyjnymi technikami plastycznymi. Wszystkie arcydzieła wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Na konkurs wpłynęło 17 pięknych prac, które wykonały dzieci w wieku 3,4 oraz 5,6 i 7 latków. Prace plastyczne zostały poddane ocenie komisji powołanej przez organizatorów konkursu.  Przy wyborze brano pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, ciekawe przedstawienie tematu oraz prawdopodobieństwo samodzielności wykonania pracy przez dziecko.

WYNIKI KONKURSU PREZENTUJEMY PONIŻEJ:

I KATEGORIA: DZIECI 3-4 LETNIE

I MIEJSCE –ZOFIA B. MP - 37

II MIEJSCE – KSAWERY K. MP – 36

III MIEJSCE – MARTA T. MP-25

II KATEGORIA: DZIECI 5 I 6 LETNIE:

I MIEJSCE – MICHALINA P. MP-40

II MIEJSCE – OLIWIA K. MP-20

III MIEJSCE – WIKTORIA K. MP-24

DODATKOWO PRZYZNANO  I WYRÓŻNIENIE:

WYRÓŻNIENIE - LILIANNA P. - ZESPÓŁ MIEJSKICH PRZEDSZKOLI NR 1 (MP38)

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie oraz za zaangażowanie w wykonanie ciekawych pejzaży wiosennych.

DYPLOMY UDZIAŁU ORAZ NAGRODY DLA LAUREATÓW KONKURSU MOŻNA ODBIERAĆ W NASZYM PRZEDSZKOLU DO DN. 10.05.2024

powitanie

na stronie internetowej

Miejskiego Przedszkola nr 20
im. Słonecznej Doliny

Nasze przedszkole to miejsce dobrej zabawy, mądrości, szczęścia i radości.

Kochane Przedszkolaki i Drodzy Rodzice

Życzymy wam, kochane przedszkolaki  uśmiechu z każdego dnia spędzonego  w przedszkolu, zadowolenia
z poznawania nowych koleżanek
i kolegów, beztroskiej zabawy, ale także radości płynącej  z poznawania i odkrywania świata
.

Rodzicom życzymy radości z sukcesów i osiągnięć Ich pociech oraz tego, by byli przyjaciółmi naszego Przedszkola, by wspierali nas we wszystkich działaniach służących dzieciom i całej naszej społeczności.

Dyrekcja i  pracownicy przedszkola

"Wszystko czego doświadczamy w naszym przedszkolu, otwiera nam dalszą drogę rozwoju"

Edukacja skuteczna, przyjazna i nowoczesna

Zapraszamy do wirtualnego poznania naszego przedszkola:

Dobra zabawa, mądrość, szczęście i radość

przedszkole_20.mp4