Sukcesy

Rada Rodziców z naszego Przedszkola otrzymała wyróżnienie Śląskiego Kuratora Oświaty za udział
w  konkursie Ministra Edukacji Narodowej Mam 6 lat.

Mama Mai – Pani Joanna Sz. przygotowała prezentację o ciekawej
i bogato ilustrowanej treści,  której celem było promowanie
i upowszechnianie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w przedszkolu
w celu łagodnego
i przyjaznego przejścia dzieci z przedszkola do szkoły.

14 maja na IV konkursie teatralnym SNUJ SIĘ, SNUJ BAJECZKO, dzieci z grupy BIEDRONEK pod opieką p. Justyny za pomocą pantomimy przedstawiły utwór KACZKA DZIWACZKA, otrzymując za występ WYRÓŻNIENIE.

W kwietnia trwał konkurs plastyczny pt. „WIELKANOCNY ZAJĄCZEK”, którego organizatorem było Miejskie Przedszkole nr 7 im. „Barbórki” w Rudzie Śląskiej. Zuzia P.
i Tosia S. z grupy PSZCZÓŁEK, a także Julia S. z grupy BIEDRONEK zdobyły GŁÓWNĄ NAGRODĘ

W dniu 25.04.2014 przedstawiciele naszego przedszkola z grupy ,,Kasztanków" pod opieką p. Joli wzięli udział w IX edycji quizu literackiego pt.,,Znam przygody małpki Fiki Miki", którego organizatorem było Przedszkole nr 30.
Nasi przedstawiciele: Maja Sz., Wiktoria S. i Jonasz F. zdobyli wyróżnienie.

7 kwietnia odbyły się eliminacje do finału MIEJSKIEGO TURNIEJU GIER
I ZABAW
. Nasze przedszkole reprezentowało 10 dzieci z grupy p. Joli -KASZTANKI. Reprezentacja naszego przedszkola w eliminacjach zajęła III miejsce.

4 kwietnia 2014r, Natalia B. z grupy KASZTANKI zdobyła wyróżnienie w VIII edycji konkursu miejskiego NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA zorganizowanym  przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski TPD i koło TPD przy Szkole Podstawowej nr 2.

2 kwietnia, Matylda P. i Marcel S.z grupy BIEDRONEK  zdobyli wyróżnienie w I edycji między przedszkolnego  KONKURSU WIEDZY O MISIU USZATKU, zorganizowanym w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Rudzie Śląskiej. Natomiast Paweł K. zajął  III  miejsce w konkursie plastycznym „ Miś Uszatek”

W marcu Szkoła Podstawowa nr 8 zorganizowała konkurs plastyczny MOJE SENNE MARZENIA I miejsce  zajęła Hania  K., a Jakub P. zdobył  wyróżnienie.

6 marca 2014r, Michalina z grupy KASZTANKI zdobyła wyróżnienie w konkursie TAŃCZĄCE PRZEDSZKOLAKI zorganizowanym  przez Miejskie Przedszkole nr 37 w Rudzie Śl.

W grudniu 2013r. – Dzieci z grupy „Słoneczek” – Paulina S. i Jakub L. wzięły udział w Rudzkim Konkursie Plastycznym - MÓJ WYMARZONY SAMOCHÓD – dzieci zdobyły II nagrodę

W miesiącu listopadzie 2013r. dzieci uczestniczyły w Konkursie Plastycznym ANIOŁ/DIABEŁ ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ: Emilka Bryłka z grupy BIEDRONEK zajęła I miejsce, natomiast Alicja B. i Hania B. z grupy SŁONECZEK zdobyły II nagrodę.