Osiągnięcia naszych przedszkolaków w roku szkolnym 2015-2016

III miejsce dla Leny B. i Kamila K. z grupy KONICZYNEK w konkursie  MIESZKAM NA ŚLĄSKU - Z GWARĄ ŚLĄSKĄ ZA PAN BRAT

WYRÓŻNIENIE dla dzieci z grupy MOTYLKÓW i KONICZYNEK  w  XX  Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Jasełkowych organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej  we współpracy z Muzeum Miejskim im. Maksymiliana Chroboka.

DYPLOM dla Szymona B., Agatki W. i Natalki K. za udział w II KONKURSIE KOLĘD

I PASTORAŁEK organizowanym w Miejskim Przedszkolu nr 20.

II MIEJSCE dla dzieci z grupy MUCHOMORKÓW w konkursie plastycznym Cukierkowe drzewo (pod patronatem Prezydenta Miasta Ruda Śląska.

NAGRODA PUBLICZNOŚCI dla dzieci z grupy MUCHOMORKÓW w konkursie plastycznym Cukierkowe drzewo.

NAGRODA dla dzieci z grupy MOTYLKÓW za udział w konkursie plastycznym Cukierkowe drzewo.

WYRÓŻNIENIE dla Bartosza O. z grupy MUCHOMORKÓW i Martyny W. z grupy MOTYLKÓW za  udział w MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM  "Humor w poezji dziecięcej"organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 39 im. Bajkolandii we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną - oddział nr 18 w Rudzie Śląskiej.

WYRÓŻNIENIE w konkursie „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna” organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Rudzie Śląskiej oraz Koło TPD przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Wyplera, zdobyli:: Hania G.( STOKROTKI), Julia B., Wojtek B.(MUCHOMORKI) i Maja F. (MOTYLKI).

ZNAWCY PRZYRODY” to miano jakie zyskali Michał C. i Maksiu K. z grupy KONICZYNEK w I Konkursie Wiedzy Przyrodniczej, pt. „Przyjaciele natury – w marcu jak w garncu” organizowanym w Miejskim Przedszkolu nr 28.

III MIEJSCE  dla Nadii S. z grupy MOTYLKÓW i WYRÓŻNIENIE dla Martynki L.
i Leny B.
z grupy KONICZYNEK  w konkursie "Moja ulubiona postać bajkowa na balu", organizowanym
w Szkole Podstawowej nr 20.

I MIEJSCE dla Dawida B. z grupy KONICZYNKI w konkursie "Koszyczek wielkanocny"

WYRÓŻNIENIE dla Igy D. i Małgosi K. z grupy MUCHOMORKÓW w II Miejskim Konkursie Plastycznym "WIOSENNE KLIMATY...PTAKI CUDAKI", organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 Specjalnych w Rudzie Śląskiej.

NAGRODA dla Natalii K. i Martynki W. z grupy MOTYLKÓW za udział w  międzyprzedszkolnym konkursie  "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA" zorganizowanym w Miejskim Przedszkolu nr 19.

NAGRODA dla  Martynki L. i Julii Sz.  z grupy KONICZYNEK za udział  w III edycji Konkursu pt. Bawimy się i uczymy z Misiem Uszatkiem”, zorganizowanym w Miejskim Przedszkolu nr 4.