Nasze sukcesy

I MIEJSCE dla dzieci z grupy SŁONECZEK za przedstawienie bajki pt.” Brzydkie Kaczątko” na VI Przeglądzie Małych Form Teatralnych, „Snuj się snuj bajeczko… - Dziecko widzem i aktorem”, który odbył się w Miejskim Przedszkolu nr 20 im. Słonecznej Doliny ( czyli NASZYM).

NAGRODA dla  Jagody i Marcela z grupy MOTYLKÓW za udział w V Konkurs Wiedzy o Misiu Uszatku pt. „Bawimy się i uczymy z Misiem Uszatkiem”, który odbył się w Miejskim Przedszkolu nr 4 im. Misia Uszatka w Rudzie Śląskiej

NAGRODA dla dzieci: Leny A., Vanessy K., Jagody C., Judyty C., Magdy K., Magdy C., Karola O. i  Laury G. z grupy MOTYLKÓW za udział w XII Spartakiadzie Przedszkolaków pod hasłem: „Zdobywamy sprawności fizyczne”, która odbyła się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Rudzie Śląskiej.

IV MIEJSCE dla Bartka O. i Agatki P. z grupy MUCHOMORKÓW, pod opieką P. Justyny S. za udział w konkursie wiedzy patriotycznej „Piękna nasza Polska cała”, zorganizowanym w  Miejskim Przedszkolu nr 19

NAGRODA dla Magdy i Leny  z grupy MOTYLKÓW za udział w konkursie literackim pt. „Znam utwory Małgorzaty Strzałkowskiej”, organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 30 im. Bajkowej Krainy w Rudzie Śląskiej.

NAGRODA dla Zuzi i Aleksa z grupy MUCHOMORKÓW za udział w  III edycji Konkursu Wiedzy Przyrodniczej, pt. JESTEM SOBIE OGRODNICZKA”, zorganizowanym w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 3

NAGRODA dla Agatki i Judyty z grupy MOTYLKÓW za udział w międzyprzedszkolnym konkursie matematycznym „Łamigłówki matematycznej główki”, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 17

I MIEJSCE dla Łucji i Szymka, Mileny i Błażeja, Marysi i Bartka, Leny i Piotrka oraz Mai i Patryka z grupy SŁONECZEK za udział w V MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE TAŃCA zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 37.

WYRÓŻNIENIE  dla Miłosza, Zuzi, Leny i Daniela z grupy BIEDRONEK za udział w IX edycji Miejskiego Konkursu "NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Rudzie Śląskiej oraz szkolne koło TPD przy Szkole Podstawowej nr 2 na Bykowinie.

I MIEJSCE  dla Amelki z grupy ŻABEK za udział w Miejskim Konkursie Plastycznym pt.” Kartka wielkanocnazorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 18 w Rudzie Śląskiej.

I MIEJSCE dla Milenki  z grupy  SŁONECZEK za udział w Miejskim Miejskim Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 39 im. Bajkolandii we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną – Filia nr18 pod hasłem: „Snuj się, snuj bajeczko”.

II MIEJSCE dla Milenki z grupy SŁONECZEK i WYRÓŻNIENIE dla Bartka  z grupy MUCHOMORKÓW za udział w XIII Konkursie Recytatorskim "Opowiedz mi bajkę", zorganizowanym przez Dom Kultury w Bielszowicach.

NAGRODA dla Łucji,  Laury i Szymona z grupy SŁONECZEK za udział w IV Festiwalu Bajkowej Piosenki Przedszkolaków,który odbył się w Domu Kultury w Bielszowicach, a zorganizowany został przez Miejskie Przedszkole nr 30 im. Bajkowej Krainy

NAGRODA dla Szymona z grupy SŁONECZEK za udział w Konkursie Piosenki Pozytywnej i Pozytywnego Słowa "Posłuchaj co Ci powiem...", który odbył się w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej.

NAGRODA dla Vanessy  i Laury z grupy MOTYLKÓW, a także dla Emilki z grupy STOKROTEK za udział w Konkursie Plastycznym „Wodne opowieści” pod patronatem Prezydenta Miasta Ruda Śląska.

III  NAGRODA dla MAŁGOSI, LENY i JAKUBA z  grupy ŻABEK, za udział w konkursie na Śląską  Szopkę Bożonarodzeniową organizowanym przez  Muzeum Miejskie w Rudzie Śląskiej.

WYRÓŻNIENIE dla dzieci z grup: MUCHOMORKÓW i MOTYLKÓW za udział w XXII Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Jasełkowych, organizowanym przez Muzeum Miejskie im. M. Chroboka oraz MDK w Rudzie Śląskiej.

NAGRODA  dla  Laury  i Szymona  z grupy SŁONECZEK za udział w III Konkursie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym w Miejskim Przedszkolu nr 20 im. Słonecznej Doliny.