POŻEGNAMY PRZEDSZKOLE, POKŁONIMY SIĘ SZKOLE, NOWĄ DROGĄ PÓJDZIEMY ODWAŻNIE

"Po naszym przedszkolu śmiech biega wesoły,

wkrótce go weźmiemy ze sobą do szkoły,

Bo czasy miodowe powoli kończą się

i szkoła już do nas swe zaproszenie śle ..."

13 czerwca 2018  roku, w godzinach popołudniowych, 6-latki z grupy MOTYLKÓW i MUCHOMORKÓW oraz Michał – nasz kolega z grupy STOKROTEK, w obecności swoich Rodziców żegnali przedszkole oraz wspominały chwile spędzone wśród swoich koleżanek,  kolegów, pań i ulubionych zabawek. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć i wzruszeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się odtańczeniem poloneza i powitaniem zebranych Gości przez Panią Dyrektor.  Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny, a w nim wiersze, piosenki i tańce, które pozwoliły powrócić wspomnieniami do wspólnie spędzonych dni. Były oklaski, była radość, ale i łzy wzruszenia, które nie wszystkim udało się ukryć.

Zanim każdy absolwent przedszkola otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książeczkę,  Pani Dyrektor podziękowała wspaniałym Rodzicom, którzy służyli pomocą, brali udział we wszystkich imprezach przedszkolnych i prezentowali wspaniałą postawę przyjaciół przedszkola, Rodzice natomiast dziękowali za opiekę i wkład włożony w wychowanie ich pociech. Uroczystość zakończyła się wspólnym spotkaniem przy poczęstunku.

Wszystkim przedszkolakom życzymy udanych wakacji, a przyszłym pierwszoklasistom wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych!