DO WIDZENIA PRZEDSZKOLE - ŻEGNAMY PANIE, KOLEGÓW I KOLEŻANKI

Jak ten czas szybko leci, już pora pożegnać przedszkole!

13 czerwca 2018 roku, w przedpołudniowych godzinach,  6 – latki z grupy MOTYLKÓW i MUCHOMORKÓW oraz Michał – nasz kolega z grupy STOKROTEK, żegnali się z dyrekcją, nauczycielami i personelem przedszkola oraz swoimi młodszymi koleżankami i kolegami. To dla nich szczególny dzień, gdyż po wakacjach nie wrócą już do przedszkola, lecz pójdą do szkoły. Dlatego zaprezentowanym programem artystycznym chciały podziękować wszystkim za wspólnie spędzone i przeżyte w przedszkolu miesiące i lata. Po występie artystycznym i podziękowaniach Starszaków, niespodziankę sprawili im młodsi koledzy, którzy wierszem podziękowali za wspólne zabawy i życzyli 6-latkom powodzenia w szkole oraz podarowali własnoręcznie wykonane zakładki do książek.

Po części artystycznej Pani Dyrektor złożyła dzieciom życzeniasukcesów na dalszym szczeblu edukacji, jakim będzie szkoła. Na zakończenie porannego spotkania głos zabrali również przedstawiciele Rodziców z grupy Muchomorków,  którzy podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w opiekę i wychowanie ich dzieci, podczas pobytu w przedszkolu.