WARSZTATY WIELKANOCNE

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców dzieci z grupy SŁONECZEK na popołudniowe warsztaty plastyczne, na których przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne. Na zajęciach przedszkolaki z pomocą Rodziców wykonały z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych „Barankowe doniczki”. Teraz wystarczy tylko posiać rzeżuchę i ozdoba świąteczna gotowa. Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców i ich pociech do miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, umiliło dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziło je w wielkanocny nastrój. Dziękujemy Rodzicom za obecność oraz zaangażowanie w pracę przedszkola, a tym samym w wychowanie Waszych pociech.

Autor: B