WAKACYJNY DYŻUR

Czas wakacji w naszym przedszkolu, to przede wszystkim czas odpoczynku od zajęć dydaktycznych związanych z realizacją podstawy programowej, nie oznacza to jednak, że próżnujemy! Nie ma też mowy o nudzie! Staramy się, aby nasz wakacyjny pobyt w przedszkolu był aktywny. Dzięki temu, że pogoda w sierpniu nie poskąpiła nam słonka i pięknych, ciepłych dni, jak najwięcej czasu przebywamy na świeżym powietrzu. Nasze dzieciaki do woli mogą korzystać z placu zabaw, piaskownicy, a także innych atrakcji specjalnie przygotowanych na dyżur wakacyjny. Nasz przedszkolny ogród cechuje się przestronnością, a przebywające w nim przedszkolaki wesoło po nim baraszkują, korzystają ze słonka, bawią się w różne gry i  zabawy terenowe.

Za sprawą tematyki jaką realizujemy podczas dyżuru, czasami zabieramy dzieci wraz z bajkowymi bohaterami – Bolkiem i Lolkiem, w magiczną podróż, pełną fascynujących przygód, wspaniałych odkryć i niezapomnianych wrażeń. Dzieci podczas całego cyklu wakacyjnego odwiedzają wiele ciekawych kontynentów, spotykają się z mieszkańcami różnych egzotycznych krajów, przyglądają się dzikim zwierzętom. Ponadto zorganizowaliśmy dla dzieciaków cykl wyjść do Biblioteki Miejskiej na Poranki Czytelnicze. W tegoroczne  wakacje realizujemy specjalny program zajęć, by dzieci ciekawie, miło, atrakcyjnie, a przede wszystkim bezpiecznie  spędzały z nami ten czas.

Wszystkim przedszkolakom uczęszczającym do naszego przedszkola na dyżur wakacyjny dziękujemy za wspólna zabawę, a Rodzicom za dostosowanie się do naszych warunków i zrozumienie !