RODZICE DZIECIOM - JAŚ I MAŁGOSIA

Na zakończenie roku, czyli dnia 23.06, rodzice z grupy MUCHOMORKÓW, przygotowali dla dzieci z całego przedszkola niespodziankę. To już ich trzeci występ - tym razem rodzice wzięli udział w przedstawieniu pt. "Jaś i Małgosia" na podstawie Bajek Samograjek Jana Brzechwy. Dzieciaki były zachwycone, a na koniec czekał na nich słodki poczęstunek - prosto z chatki Czarownicy. Specjalne podziękowania należą się rodzicom biorącym udział w przedstawieniu: Pani Anecie Ogończyk - Małgosia, Panu Adamowi Klosie - Jaś, Pani Sabinie Werner - Mama, Pani Patrycji Morciniec - Czarownica, Pani Ewie Pieczce - Wilk oraz Panu Michałowi Matyszewskiemu - Drwal. Dziękujemy za poświęcony czas, chęci oraz za to, że po raz kolejny na twarzach dzieci zagościł uśmiech.