ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE KOCHANE

„Za trud w wychowaniu i za opiekę nad nami

pięknie Rodzicom dziś dziękujemy i mocno się kłaniamy…”

W tym roku pożegnanie odbyło się w dwóch odsłonach, gdyż tego samego dnia (31.05) po południu nasze starszaki zaprosiły na uroczystość także swoich rodziców, którzy byli szczególnymi gośćmi, bowiem  pożegnanie przedszkola zbiegło nam się w tym roku z Dniem Matki i Ojca.Dzieci wzbogaciły występ artystyczny, dziękując swoim rodzicom za ich troskę, czułość i bezwarunkową miłość, życząc jednocześnie wszystkiego co najlepsze.

Nasi, już prawie absolwenci,  niczym studenci występowali w biretach i strojach galowych. Uroczystości rozpoczęły się od Poloneza. Absolwenci żegnali się z przedszkolem, śpiewając piosenki i recytując przygotowane odpowiednio na tę okazję wiersze, wspominające czas spędzony w przedszkolu - radości i wzruszeń było co nie miara. Niestety wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem okres pierwszych przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia. Były także życzenia podziękowania ze strony p. Dyrektor, skierowane zarówno do naszych starszaków jak i ich rodziców.

Kolejna grupa naszych wychowanków wyrusza w dalszą drogę. Jak zawsze są to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile, dlatego naszym starszakom życzymy samych sukcesów w szkole oraz dziękujemy za lata przeżyte razem w przedszkolu.

Rodzicom zaś dziękujemy za serdeczność i życzymy wielu powodów do dumy oraz  życzliwości ze strony osób, które będą zajmowały się dalszą edukacją  Waszych „Skarbów”