RODZINNE CZYTANIE U MOTYLKÓW

Codzienne czytanie dzieciom dla przyjemności jest czynnością prawdziwie magiczną, zaspokaja bowiem wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny i intelektualny, jest jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość i zostawia cudowne wspomnienia...

W grupie MOTYLKÓW dzieci bardzo często słuchają czytanych przez nauczycieli bajek, baśni, opowiadań, ale o wiele większą frajdę sprawia im  słuchanie książek czytanych przez zapraszanych gości. 17 marca gościliśmy w naszej grupie mamusię Iwa – Panią Brygidę, która przeczytała nam pełne humoru opowiadanie z książeczki o Mikołajku autorstwa Goscinny, Sempe oraz wesoły i pouczający wierszyk o dobrym zachowaniu.

Dziękujemy za miłe spotkanie

Autor: b