WARSZTATY Z RODZICAMI - SŁONECZKA

Dzisiaj, 7 grudnia sala SŁONECZEK zamieniła się w pracownię plastyczną, w której działania podejmowały dzieci ze swoimi rodzicami. W miłej, przedświątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Podczas warsztatów przedszkolacy z rodzicami, babcią i dziadkiem przedłużając sobie nieco wczorajsze mikołajkowe świętowanie wykonywali właśnie „Mikołajkowe cudeńka butlowe”, czyli Mikołaje z butelek. Z pomocą dorosłych powstawały wesołe, strojne w czerwone ubrania mikołaje. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą, a gotowe  dzieła sztuki dzieci z dumą prezentowały zebranym gościom. Mikołaje z pewnością będą dużą ozdobą i dekoracją świątecznych domów.  Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w warsztatach i mamy nadzieję, że były to dla Państwa niezapomniane chwile i ogromna radość dla Waszych pociech.