W SŁONECZNEJ DOLINIE JAK W WIELKIEJ RODZINIE - PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY 2016

Festyny rodzinne to już tradycja naszego przedszkola, organizujemy je od lat. Nie przypadkowo też odbywają się tuż po rozpoczęciu roku szkolnego i są okazją do lepszego, wzajemnego poznania się i zintegrowania rodziców ze sobą, szczególnie tych, których dzieci uczęszczają do przedszkola pierwszy rok. Dostarczają one także uczestnikom wielu okazji do radości, śmiechu
i dobrego nastroju. Tak wiec aby tradycji stała się zadość, 16 września w ciepłe, słoneczne popołudnie, w naszym przedszkolnym ogrodzie odbył się coroczny integracyjny festyn rodzinny, w tym roku pod hasłem:

„W Słonecznej Dolinie jak w wielkiej Rodzinie„

Fantastyczną zabawę z minuty na minutę coraz bardziej „rozkręcał”  wodzirej Zbysio- Pysio, który organizował liczne konkursy i zachęcał uczestników do wspólnych zabaw, nie zabrakło  także innych atrakcji, takich jak malowanie buzi, dzięki zaangażowaniu  uczennic z Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej, dmuchanych zamków,

a także jak zawsze oczekiwanej przez dzieci Loterii Fantowej. Podczas trwania festynu na amatorów pysznego domowego ciasta czekały stoiska z wypiekami przygotowanymi przez rodziców, a atrakcje kulinarne  uzupełniał pyszny bigos czyli popisowe danie naszych przedszkolnych pań kucharek. Na spragnionych czekała kawa, herbata oraz lemoniada. W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostało wiele wspomnień oraz fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienny klimat zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Rodzinna atmosfera niechaj trwa cały rok !

Mamy  nadzieję, że  sprawiliśmy  Dzieciom  i  Rodzicom  wiele  radości  i  przyjemności  w  tym  dniu….

Wszystkim zaangażowanym rodzicom  serdecznie dziękujemy za pomoc

w zorganizowaniu festynu,

a  uczestnikom za wesołą zabawę !