NA WAKACJE WYJEŻDŻAMY I Z PRZEDSZKOLEM SIĘ ŻEGNAMY- czerwiec 2016

Dzisiaj jest dzień ważny wszyscy o tym wiemy

żegnamy przedszkole i dobre nim chwile

na wakacje wyjeżdżamy i z przedszkolem się żegnamy.

22 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku szkolnego. W tym dniu młodsze dzieci pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, którzy opuszczają już mury „Słonecznej Doliny”, aby od września rozpocząć naukę w szkole. Wśród absolwentów znalazło się 9 dzieci: Nadia S, Maciek K, Bartek W, /z grupy MOTYLKÓW/ oraz Amelia K, Nikola M, Dawid B, Mateusz K, Michał C. i Maksiu K./ z KONICZYNEK/. Dzieci z najstarszych grup, pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały wiersze, piosenki i tańce, wprowadzające nas w wakacyjną atmosferę, a absolwenci podziękowali wszystkim paniom oraz młodszym kolegom, za wspólnie spędzone chwile oraz zabawy w przedszkolu. Podczas uroczystości swoje podziękowania oraz gratulacje, odchodzącym dzieciom i ich Rodzicom złożyła także pani dyrektor. Na koniec każdy absolwent otrzymał dyplom i książeczkę oraz pamiątkowe upominki od swoich wychowawczyń, kolegów i koleżanek z grup.

Co roku przychodzi taki dzień, w którym starszaki żegnają swoje przedszkole. Podczas takich uroczystości zawsze radość miesza się ze smutkiem. Cieszymy się, że dzieci są już gotowe do szkoły, ale jednak żal, że opuszczają nasze przedszkole.

„Będzie nam się wciąż tęskniło, bo w przedszkolu było miło.

Choć przedszkole pożegnamy, jednak go w pamięci mamy”.

Naszym absolwentom  życzymy wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji oraz aby zawsze o nas pamiętali, a ich rodzicom wielu powodów do dumy!

Zaś wszystkim przedszkolakom, rodzicom oraz pracownikom przedszkola życzymy udanego oraz bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia po wakacjach !!!