URODZINY U KONICZYNEK - ciąg dalszy

Oczywiście nie zapomnieliśmy o solenizantach z drugiego półrocza, oni także cieszyli się
w przedszkolu swoimi urodzinami:
 w styczniu swoje urodziny obchodził Gabryś, w lutym – Kamil,w marcu – Martynka B, w kwietniu – Martynka L, a w czerwcu – Amelka i Adaś K.Wśród naszych Koniczynek mamy także solenizantów wakacyjnych, obiecujemy, że będziemy
o nich pamiętać: W lipcu urodzinki obchodząBartek i Agatka, a w miesiącu sierpniu – Brajan  i Paweł.

Wszystkim byłym i przyszłym solenizantom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia!!!

Dzieci i ich Rodzice nie zapomnieli też o urodzinach swojej wychowawczyni, co było bardzo miłe i wzruszające. Bardzo serdecznie dziękuję moim kochanym wychowankom oraz ich Rodzicom za pamięć, życzenia i kwiaty.