Dom pełen niespodzianek – wspólnie bawimy się i uczymy, ZAJĘCIA OTWARTE U MOTYLKÓW

15 czerwca 2016 r. dzieci z grupy MOTYLKÓW zaprosiły swoich rodziców na zajęcie otwarte pt. „Dom pełen niespodzianek – wspólnie bawimy się i uczymy”.  Celem spotkania była prezentacja wybranych umiejętności nabytych przez dzieci w czasie minionego roku szkolnego. Motylki zaprezentowały m.in. umiejętność słuchania, logicznego myślenia, kojarzenia, przeliczania , dodawania i odejmowania w zakresie 10, a także umiejętności z zakresu analizy i syntezy sylabowej i głoskowej. Rodzice obserwując swoje pociechy w trakcie zabaw i wykonywania zadań mogli zobaczyć jak ich dziecko funkcjonuje w grupie przedszkolnej, jakie posiada wiadomości i umiejętności.