Zabawy na wiosennej łące czyli matematyczny plac zabaw; ZAJĘCIA OTWARTE U KONICZYNEK

16 czerwca w grupie KONICZYNEK, odbyło się zajęcie otwarte dla Rodziców. Tematem przewodnim zajęć była „Wiosenna łąka”.Rodzice mogli przekonać się, jak radzą sobie ich pociechy z rozwiązywaniem zadań matematycznych oraz obserwować własne dziecko na tle grupy. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej pt. Wiosenna łąka,  z zastosowaniem elementów metody Edukacji przez ruch. Dla dzieci dzisiejsze zajęcia były doskonała zabawą, a rezultaty ich pracy wyeksponowane zostały na przedszkolnej gazetce. Zajęcia otwarte pozwalają na bliższy udział rodziców w edukacji ich dzieci, a więc zawsze warto w nich uczestniczyć!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, obecnym na zajęciu!!!