DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Jak co roku 1 czerwca wszystkie dzieci obchodzą swoje święto. W tym uroczystym i radosnym dniu nasze przedszkolaki wysłuchały życzeń od swoich wychowawców oraz pani dyrektor, a następnie wszystkie grupy zgromadziły się na placu przedszkolnym, gdzie rozbrzmiewał wesoły dziecięcy gwar. Wszystkie dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się, uczestnicząc w kolorowym korowodzie, zabawach i konkursach. Chętne dzieci pasjonujące się malarstwem, realizowały swoje marzenia ujawniając swój talent plastyczny         i wykonując barwne obrazki kredą na przedszkolnym chodniku. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się chusta animacyjna. Końcowym etapem zabaw było wręczenie wszystkim dzieciom słodkich upominków. Pełne wrażeń, emocji, radości  i zadowolenia dzieciaki wróciły do swoich sal, gdzie nadal trwała wesoła i odświętna atmosfera.

Wszystkim dzieciom życzymy samych radosnych chwil oraz tego aby każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka !!!