PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE NA SALI GIMNASTYCZNEJ

W środę 04.05.2016 r. przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW, dzięki zaproszeniu Pana Zbyszka W. – taty Martynki oraz Dyrekcji Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. G. Morcinka w Rudzie Śląskiej, miały możliwość sprawdzenia swoich sportowych umiejętności na sali gimnastycznej tamtejszej szkoły. Ćwiczyliśmy różne sprawności do zbliżającej się Spartakiady Przedszkolaków, podczas której kilka osób z naszej grupy będzie reprezentować nasze przedszkole. Po ciężkim wysiłku fizycznym czekała na nas jeszcze miła niespodzianka przygotowana przez Dyrekcję szkoły, w postaci słodkiego oraz zdrowego poczęstunku dla małych sportowców. Dzięki tej wycieczce udało się w atrakcyjny sposób zachęcić przedszkolaki do zabaw i ćwiczeń ruchowych, a w efekcie tego rozwijać ich sportowe zainteresowania.

Dziękujemy za zaproszenie.