ZAJĘCIE OTWARTE

W dniu 29.04.2016 w grupie STOKROTEK odbyły sie zajęcia otwarte dla Rodziców.  W słoneczny poranek dzieci zabrały swoich rodziców na wiosenną łąke, gdzie czekały ich ciekawe zadania i zabawy. Rodzice byli obserwatorami zachowań i wiedzy swoich pociech. Nauczycielka  stwarzała  sytuacje sprzyjające aktywizowaniu mowy i myślenia, wzbogacła słownik dziecka,rozwijała zainteresowania przyrodnicze, oraz kształtowała poczucie własnego ciała, znajomości stosunków przestrzennych . Na rodziców czekało zadanie ostatnie, wspólne rysowanie łąki na przygotowanych arkuszach. Wspólna zajęcie zintegrowało grupę, były płacz przy pożegnaniu. Efekty wspólnych działań mozna oglądać  na tablicy grupowej w szatni przedszkolnej.