UCZESTNICTWO KONICZYNEK W KONKURSACH PLASTYCZNYCH

W ostatnim czasie przedstawiciele z grupy KONICZYNEK wzięli udział w kilku konkursach przedszkolnych. Migawki z niektórych można znaleźć już na przedszkolnej stronie internetowej, jednak należy wspomnieć także o konkursach plastycznych. Na przedszkolne konkursy plastyczne wysłaliśmy kilka prac:

Moja ulubiona postać bajkowa na balu Martynka L. i Lena B. /wyróżnienie/ oraz Martynka B.

Najpiękniejsza pisanka WielkanocnaMichał C.

Koszyczek wielkanocnyDawid B. /I miejsce/

Głównym motywem udziału w konkursach nie jest dla nas ostateczny rezultat, a sama aktywność dzieci i satysfakcja jaką mają z wykonanej pracy. Prace przygotowywane na konkurs, pod kierunkiem wychowawczyni stanowią rodzaj pracy  z dzieckiem zdolnym, dlatego też warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie chęci udziału przez dziecko, a także jego predyspozycje. Oczywiście szanse udziału mają  wszystkie  dzieci, a każdą pracę wykonuje kto inny.

Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów!