WARSZTATY WIELKANOCNE

Święta Wielkanocne są radosnym czasem, których  z utęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Zaprosiliśmy Rodziców z dziećmi na popołudniowe spotkanie warsztatowe do grupy SŁONECZEK. Podczas spotkania dzieci z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych przy pomocy Rodziców, wykonały piękne wielkanocne dekoracje czyli „świąteczne zajączki” i „wydmuszkowe kurki”. Rodzice i ich pociechy wykazali się dużą kreatywnością, inwencją twórczą i chęcią do podejmowania nowych wyzwań. Wykonane dzieła dorośli za symboliczną złotówkę wykupili na kiermaszu świątecznym, a maluchy zabrały je ze sobą do domu.

Spotkanie było doskonałą okazją do miłego spędzenia popołudnia i wspólnej zabawy, a  miła i serdeczna atmosfera  umiliła dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziła je w wielkanocny nastrój. Dziękujemy Rodzicom za obecność, przyniesione materiały plastyczne oraz zaangażowanie w pracę przedszkola, a tym samym w wychowanie Waszych pociech.