DZIEŃ BABCI I DZIADKA U STOKROTEK

Kiedy kalendarz przypomina o bardzo ważnym wydarzeniu, jakim jest święto Babci, a dzień później święto Dziadka, nasze najmłodsze przedszkolaki - Stokrotki także pamiętały o tych ważnych datach i zaprosiły swoich najukochańszych Dziadków do przedszkola. 26 stycznia zaraz po śniadaniu rozpoczęły się wielkie przygotowania na przybycie gości. Maluszki z niecierpliwością oczekiwały na swoje Babcie i Dziadków. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyni zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Na koniec wszystkie przedszkolaki życzyły gościom "zdrowia, pomyślności, uśmiechu na co dzień i dużo radości", a także wręczyły zrobione własnoręcznie upominki  i zaprosiły Babcię i Dziadka na słodki poczęstunek przygotowany przez nasze dzielne mamy. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

A naszym wspaniałym gościom jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości i czekamy na  Nich w przyszłym roku.