DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PSZCZÓŁEK

24 stycznia dzieci z grupy Pszczółek gościły swoje babcie i dziadków w przedszkolu. Nasze przedszkolaki już od rana były podekscytowane zbliżającym się występem. Występ dla babci i dziadka to szczególna okazja dla okazania im miłości i szacunku. Pszczółki, odświętnie ubrane z przejęciem recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały. Zaproszeni goście z pewnością będą miło wspominać przedstawienie przygotowane przez swoje wnuki. Dzieci bardzo się starały i długo przygotowały do tego występu - nie ma się czemu dziwić, przecież wnuki zrobią wszystko dla babci i dziadka, których kochają najbardziej na świecie !
Po występie przyszedł czas na wspólny poczęstunek, uściski i prezenty. Był to cudowny, rodzinny czas świętowania.