DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przypadający  20 września nasze przedszkolaki świętowały w tym roku 18 września w piątek. Święto to zostało ustanowione przez sejm RP, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej
w rozwoju dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom wiele  okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Nasze przedszkolaki  już od rana wesoło bawiły się w salach przedszkolnych, a następnie w promieniach, jeszcze letniego słonka, przemaszerowały ulicami  miasta w barwnym korowodzie, skandując hasła typu: „Do przedszkola przychodzimy świetnie się tutaj bawimy” lubWszystkim wkoło ogłaszamy, że dzień przedszkolaka mamy”.

Roześmiane i zadowolone przedszkolaki wzbudziły zainteresowanie wśród przechodniów, wywołując uśmiech na ich twarzach. Uwieńczeniem naszego świętowania był Rodzinny Festyn, który odbył się tego samego dnia  w godzinach popołudniowych.

18 września był dla nas szczególnym dniem, gdyż zarówno festyn jak i poranne obchody Dnia Przedszkolaka  łączyło jedno hasło: TU W PRZEDSZKOLU NIE JESTEM SAM BO WIELU PRZYJACIÓŁ MAM!!!

Naszym  przedszkolakom życzymy samych radosnych chwil spędzonych
w przedszkolu nie tylko w Dniu Przedszkolaka, ale również w ciągu  całego roku !!!