W PODRÓŻY DO KRAINY FANTAZJI - SŁUCHAMY WIERSZY

"W podróży do krainy fantazji"

Bardzo dawno temu, za górami, za lasami,

za morzami, jeziorami a nawet rzekami.

W starej, ciasnej jamie, pod ogromnym zamczyskiem,

mieszkał sobie smok Smakołyk, nazywany... Iryskiem (...)

Przygody sympatycznego smoka oraz inne piękne wiersze, możemy poznać czytając tomik wierszy         W podróży do krainy fantazji, którego autorką jest pani Monika Czoik-Nowicka. Dzieci z grup PSZCZÓŁEK, BIEDRONEK i SŁONECZEK  miały przyjemność słuchać niektórych wierszy  czytanych przez autorkę, a także p. Danusię (zaprzyjaźnioną bibliotekarkę) w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pani Monika  oczarowała swoimi wierszami słuchaczy - przedszkolaków.

Po wysłuchaniu utworów, przyszła pora na stworzenie ilustracji do wybranego wiersza. Wybór wyróżniających się ilustracji był bardzo trudnym zadaniem... ale po wyczerpujących obradach, wyłoniono zwycięzców konkursu. Później nastąpiła  chwila oczekiwania w kolejce po dedykacje
i autografy, wspólne zdjęcie na pamiątkę i  podziękowania za udział w spotkaniu oraz piękne chwile spędzone z książką.