BĘDĘ PRZEDSZKOLAKIEM - DZIEŃ OTWARTY

Od  kilku lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło się 9 czerwca. Panie od rana przygotowywały zabawy i materiały plastyczne.  "Zabawki tez się przygotowywały. Miś pilnował porządku, lalki siedziały prosto żeby lepiej widzieć, samochody ustawiały się odpowiednio aby łatwiej trafić do dziecięcych rączek.
A klocki? Z klockami był kłopot, co rusz któryś z podekscytowania wyskakiwał z pojemnika.

Wreszcie!-  przybyły dzieci. Niektóre śmiało wchodziły do sal, inne do zabawy trzeba było trochę zachęcić. Były i takie, które wolały tylko obserwować – z mamą i tatą u boku. Nasi goście obejrzeli przedstawienie przygotowane przez grupę Motylków oraz tańce w wykonaniu Pszczółek i Muchomorów, mogli pozwiedzać całe przedszkole, plac zabaw i zapoznać się
z paniami. Do woli pobawić się zabawkami oraz stemplować, tworząc prawdziwe kwiatowe arcydzieła,  a za sprawą podarowanych słoneczek- jeszcze nieoficjalnego logo naszego przedszkola, poczuć się już przedszkolakami.

Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas upłynął szybko.