PROJEKT etwinning

Uczestniczymy w międzynarodowym projekcie „eTwinning”. Projekt ten polega na współpracy placówek oświatowych z całej Europy, za pośrednictwem mediów elektronicznych. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w europejskich przedszkolach. Nauczyciele
i dzieci wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, komunikują się, wymieniają się informacjami i materiałami edukacyjnymi. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych dzieciom i nauczycielom, motywuje, inspiruje i wzbudza zainteresowanie wychowanków krajami europejskimi.

26.01.2015r. nasze przedszkole otrzymało certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W PROJEKCIE

Kocham moje przedszkole