BOHATER TYGODNIA

Projekt edukacyjny „Bohater tygodnia”

Od października 2014r w grupie PSZCZÓŁEK realizowany jest projekt edukacyjny BOHATER TYGODNIA. Ćwiczenie to polega na poświęceniu szczególnej uwagi wybranemu dziecku z grupy. W ciągu tego tygodnia nasz bohater jest najważniejszą osobistością grupy, a za pomocą zdjęć i osobistych przedmiotów każdego dnia opowiada coś o sobie.

Głównym celem tego ćwiczenia jest zwrócenie przez dziecko szczególnej uwagi na wszystkich swoich kolegów i koleżanki oraz dostrzeżenie różnorodności grupy.

OTO BOHATERZY MINIONYCH TYGODNI:

Karolinka, Karol,  Kuba, Krystian, Maja S., Michał,  Miłosz, Paulinka D., Paulinka W., Paweł, Piotruś, Rafał, Synthia, Tosia S., Tosia O., Zuzia, Magda M.; Maja A., Nikola, Adaś, Paulinka G., Magda P., Wiktoria., Dominika, Laura.