WIOSENKOWO - KONKURS RECYTATORSKI

5 marca odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski o tematyce wiosennej "Wiosenkowo". W konkursie wzięło udział 12 dzieci. Z grupy BIEDRONEK: Ola, z grupy SŁONECZEK: Kinga K., Kinga W., Karolina, Agnieszka i Daniel, z grupy ŻABEK: Agata, Amelia, Lena, Paulina, Jakub i Antek. Dzieci recytowały wiersze znanych polskich autorów: Jana Brzechwy, Doroty Gellner, Czesława Janczarskiego i innych poetów. Wszystkie dzieci pięknie wystąpiły, dzieląc się z nami swoim talentem i radością z powodu zbliżającej się wiosny. Dla nas wszystkie dzieci są zwycięzcami! Jednak jury musiało wybrać tę najładniejszą prezentację. Zwycięzcą konkursu został Kubuś z grupy ŻABEK i to on będzie reprezentował nasze przedszkole w konkursie recytatorskim na szczeblu miejskim.

Gratulujemy! Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie, gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów!