POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Druga część pożegnania STOKROTEK i SŁONECZEK rozpoczęła się po południu, kiedy zgromadzili się na uroczystości zakończenia przedszkola rodzice i rodziny naszych siedmiolatków oraz panie dyrektorki, wychowawcy i te panie, które spędziły z naszymi przedszkolakami wiele czasu, by naszym milusińskim było jak najlepiej. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały zebranym gościom swoje umiejętności w programie artystycznym poprzez wiersze, inscenizacje, tańce i piosenki. Widownia bardzo żywiołowo reagowała na wyczyny małych artystów, nagradzając wszystkich gromkimi brawami. Po części artystycznej dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki z rąk Pań dyrektorek. Rodzice naszych przedszkolaków okazali swoją wdzięczność obdarowując kwiatami, po czym poszczególne grupy wraz ze swoimi wychowawcami i rodzicami udali się do swoich sal na drugą mniej oficjalną część uroczystości.  Pyszne ciasta przygotowane przez rodziców wszystkim bardzo smakowały, za co im serdecznie dziękujemy.

KOCHANE DZIECI I RODZICE:

JUŻ WKRÓTCE NA DOBRE SIĘ POŻEGNAMY,

A NA TĘ NOWĄ SZKOLNĄ DROGĘ, ŻYCZYMY:

BY TEN CZAS, KTÓRY JEST PRZED WAMI BYŁ NAPRAWDĘ WSPANIAŁY,

BY NIECODZIENNE MIEJSCA I PRZEŻYCIA

SWYM URROKIEM WAS ZACHWYCAŁY.

DUŻO SŁONECZKA NA NIEBIE, PRZYJACIÓŁ WIELU,

BYŚCIE ZAWSZE MOGLI DOTRZEĆ DO OBRANEGO PRZEZ SIEBIE CELU.