ŻEGNAMY KOLEŻANKI I KOLEGÓW ORAZ NASZE PANIE

CO BEZ CIEBIE ZROBIĘ JA

MOŻE JEDNAK TU ZOSTANĘ

JESZCZE ROK LUB DWA…”

Takimi słowami piosenki żegnały dzisiaj przedszkole dzieci z grup: STOKROTEK i SŁONECZEKW dzisiejszym dniu najstarsze grupy przedszkolne bardzo uroczyście dziękowały wszystkim, którzy przyczynili się do ich rozwoju i wzrostu podczas ostatnich czerech lat ich życia. Przed południem zebrali się na uroczystym pożegnaniu wszyscy pracownicy naszego przedszkola oraz młodsi przedszkolacy z poszczególnych grup. Podczas ceremonii SŁONECZKA i STOKROTKI zaprezentowały krótki program artystyczny i złożyły kwiaty wdzięczności wraz ze słodkim upominkiem wszystkim Paniom i Panom pracującym w przedszkolu. Skoczna muzyka i zabawne układy taneczne porwały całą publiczność do wspólnej zabawy, a młodsi koledzy z grupy ŻABEK pięknie podziękowali naszym absolwentom wręczając im samodzielnie przygotowane kolorowe i bajeczne zakładki do książek.