NASZE SPOTKANIA W BIBLIOTECE - CD.

Czwarte spotkanie biblioteczne dzieci z grupy SŁONECZEK upłynęło pod hasłem ”BAŁWANKOWE PRZYGODY”.   Pani Danusia zaprosiła naszych przedszkolaków do wysłuchania opowiadania pt. „Wesoła historia o wesołym bałwanku, który uciekał do morza” i humorystycznego wiersza pt. „Dziesięć bałwanków”. Przygody literackich bohaterów były zabawne i interesujące. Poruszały również tematykę dotycząca prowadzenia konstruktywnego dialogu i umiejętności obrony swoich poglądów. Dzieci kolejny raz przekonały się, że należy ze sobą rozmawiać, bo dobra komunikacja jest receptą na prawidłowe funkcjonowanie w grupie i społeczeństwie. Podczas spotkania nie zabrakło także zabaw przy muzyce i piosenek o tematyce zimowej. Poczęstowani słodkimi upominkami i kolorowankami pełni nowych doświadczeń wróciliśmy do przedszkola oczekując ponownego spotkania.