STO LAT!!! - czyli jak świętowaliśmy urodziny naszych KONICZYNEK

W dniu Twojego święta życzę Ci:
subtelnej niecierpliwości wiosny,
łagodnego wzrastania lata,
cichej dojrzałości jesieni,
i mądrości dostojnej zimy.
Wielu chwil radości,

aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą

i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI
najważniejszych osób w Twoim życiu,
Bądź zawsze szczęśliwy…

Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa  w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilatów. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami             z przedszkola. Oczywiście i w tym roku szkolnym nie zabrakło u Koniczynek świętowania urodzin każdego dziecka. Z symboliczną gwiazdka pomyślności w postaci zimnego ognia, urodzinową czapeczką oraz balonikiem, przy wtórze głośnego „Sto lat” solenizanci świętowali swoje 6, a niektórzy już 7 urodziny. Kulminacyjnym momentem każdych urodzin była oczywiście słodka niespodzianka. Również dzieci, które obchodzą swoje urodziny  w miesiącach wakacyjnych już wcześniej miały swój dzień urodzin w przedszkolu.