ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE ŻABEK

„Na wiosennej łące” to tematyka  zajęć otwartych w grupie Żabek, podczas których gościliśmy rodziców. Wszystkie zabawy i zadania związane były z wiosenną łąką oraz jej mieszkańcami. Dzieci rozwiązywały zagadki słowne dotyczące różnych owadów i innych mieszkańców łąki, liczyły kropki biedronki, czy też zatańczyły jak prawdziwe motyle. Na koniec ułożyły na kratownicy sudoku obrazkowe z mieszkańcami łąki, a następnie z pomocą rodziców wykonały pracę plastyczną. Powstały piękne biedronki wykonane techniką origami kołowego.
Zajęcia otwarte są okazją do przybliżenia rodzicom form pracy z dziećmi w przedszkolu, a rodzice mogą zobaczyć jak ich dzieci zdobywają wiedzę poprzez zabawę. Dziękuję przybyłym rodzicom za obecność !!!