Z SERCEM DLA SENIORÓW W WIELKANOC

Z okazji Świąt Wielkanocnych nasze przedszkolaki, postanowiły zrobić dobry uczynek i sprawić radość podopiecznym Domu Opieki Pensjonat Senior w Rudzie Śląskiej . Dzieci stworzyły przepiękne kartki, kolorowe pisanki, stroiki, które z wielkim zaangażowaniem samodzielnie ozdobiły. Wszystkie ozdoby zostały opakowane w formę prezentu i dostarczone do DOMU OPIEKI. Mamy nadzieję, że prezenty i życzenia sprawiły wiele radości starszym i schorowanym pensjonariuszom. Obdarowywanie podopiecznych Domu Opieki to już tradycja naszego przedszkola. Jest to inicjatywa, z której jesteśmy bardzo dumni. Cieszymy się, że nasze przedszkolaki, poprzez takie akcje, uczą się życzliwości, szacunku i empatii wobec osób starszych i samotnych, a radość sprawia dzieciakom nie tylko dostawanie ale i obdarowywanie. A oto w tym wszystkim chodzi. Wszystkim pensjonariuszom oraz pracownikom Domu Opieki życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT !