KIERMASZ WIELKANOCNY

Czas przedświąteczny, to czas radości, kolorów, przygotowywania ozdób, pisanek i poszerzania wiadomości na temat zwyczajów związanych z tymi świętami. Tradycją naszego przedszkola jest sprzedaż ozdób wielkanocnych w okresie poprzedzającym święta. Do kiermaszu przygotowywaliśmy się przez kilka tygodni. Dzieci, panie z przedszkola, a także niektórzy zaangażowani rodzice mieli swój wkład w wykonane ozdób, a efekty można było zobaczyć na pięknie wystrojonych stołach w szatni przedszkola. Kiermasz obfitował w piękne i urozmaicone prace, a wiosenna pora zainspirowała nas do wykonania ciekawych ozdób, np. kolorowych pisanek ozdobionych różnorakimi technikami, koszyczków, zajączków, kurek i wszelkich ozdób symbolizujących Święta Wielkanocne. Kolorowe, własnoręcznie wykonane ozdoby cieszyły się dużym powodzeniem wśród rodziców. Wszystkim rodzicom, którzy zakupili ozdoby i przyłączyli się do naszej wielkanocnej zabawy bardzo dziękujemy. Zebrane na kiermaszu pieniążki, w kwocie 551,10 przeznaczymy na potrzeby naszych przedszkolaków.