DZIEŃ KOBIET W BIEDRONKACH

„Kto się czubi, ten się lubi – takie jest przysłowie,

Więc wypada je przypomnieć w tym dniu Święta Kobiet.

Chodź czubimy się czasami – lubicie nas przecież.

Bo bez dziewczyn strasznie nudno byłoby na świecie...”

Chłopcy z grupy Biedronek nie zapomnieli w tym dniu również o swoich koleżankach – przygotowali dla dziewczynek konkurencje sprawnościowe, sprawdzili ich umiejętności rozpoznawania przedmiotów za pomocą zmysłu dotyku, zaśpiewali „Sto lat”,  złożyli życzenia i wręczyli samodzielnie wykonane tulipany, natomiast prezenty dziewczynki musiały znaleźć wg przygotowanego kodu z cyframi. W tym dniu nie zabrakło również czasu na wspólny poczęstunek, do którego stoliki nakryli chłopcy, a dziewczynki.... były zaskoczone i zadowolone tak wielkim wyrazem sympatii ze strony swoich kolegów.

Dziękuje Rodzicom za przygotowanie przepysznych łakoci, które sprawiły  przyjemność przedszkolakom i Paniom pracującym w naszym przedszkolu.