DZIEŃ KOBIET W SŁONECZKACH

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera panowała w naszej grupie już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym wszystkim dziewczynkom. Jako mali dżentelmeni wyręczali koleżanki w codziennych obowiązkach, między innymi w porządkowaniu sali po zabawie czy usługiwaniu przy posiłkach. W tym szczególnym dniu wszystkie Panie otrzymały od chłopców życzenia, kwiaty i czekoladki, zaś dziewczynki oprócz życzeń otrzymały drobne upominki. Wiele radości sprawiły dzieciom wesołe zabawy w grupie, a uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków, świadczyły o miło spędzonym dniu.