WALENTYNKI W PSZCZÓŁKACH

Walentynki – czyli jedno z najprzyjemniejszych świat w ciągu roku. I to nie tylko dla zakochanych, bo Walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem. Nasze Pszczółki podczas zajęć poświeconych świętu zakochanych próbowały odpowiedzieć na pytanie – Co to znaczy mieć przyjaciela? Kogo nazywamy przyjacielem? Uczyły się mówić do siebie nawzajem miłe słowa – co przecież  każdemu z nas jest bardzo potrzebne. Nasze przedszkolaki szukały również swojej połówki serca o takim samym kształcie i wielkości, a następnie przeliczały swoje serduszka. Walentynki w naszej grupie były także okazja do zrobienia serduszka i ofiarowania go bliskiej osobie. Dla dzieci cenne jest uczenie się tego, w jaki sposób można okazać swoją miłość i przyjaźń i jak czerpać radość z wzajemnych relacji.