ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA DLA PENSJONARIUSZY DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto w roku. Niestety, nie każdy może je świętować w gronie najbliższych osób. Z tego powodu, jak co  roku, nauczyciele wspólnie z przedszkolakami zorganizowali akcję dla Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Śląskiej. Przedszkolaki własnoręcznie wykonały kartki z życzeniami. Czas poświęcony na przygotowanie kartek był również znakomitą okazją do porozmawiania z dziećmi na temat relacji międzypokoleniowych oraz  wyrażenia Seniorom wdzięczności i szacunku. 22 stycznia delegacja  naszego przedszkola osobiście przekazała od całej społeczności ze Słonecznej Doliny życzenia oraz wręczyła przygotowane kartki. Było to zarówno dla nas, jak i obdarowanych bardzo wzruszające przeżycie, tym bardziej, że dla niektórych Pensjonariuszy, były to jedyne życzenia jakie otrzymali w czasie tych szczególnych dni.

Wszystkim Seniorom życzymy dużo zdrowia i śpiewamy głośne 100 lat !!!