SPOTKANIE CZYTELNICZE W GRUPIE ŻABEK

Za nami kolejne spotkanie czytelnicze, które przygotowała dla grupy Żabek mama Szymonka, Pani Ewa Wojciechowska. Pani Ewa na początku spotkania poprosiła dzieci, aby zbudowały wieżę z klocków, a następnie kiedy wieże już były tak duże, że się przewracały, pytała je o ich emocje, o to jak się czuły. Następnie dzieci wysłuchały historię o chłopcu, któremu zniszczyła się budowla z klocków i o emocjach, jakie w nim drzemały. Z pomocą przyszedł mu mały króliczek, a same Żabki również mogły dotknąć przytulnego króliczka. To historia o różnych emocjach i o tym jak można sobie z nimi radzić. Na koniec naszego spotkania dzieci układały obrazki króliczków. Dziękujemy Pani Ewie za poświęcony czas i piękne spotkanie.