BIEDRONKI I „SZLACHETNA PACZKA”

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce - działa od 2001 r. i jest oparta na współpracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom, osobom starszym i samotnym, które z różnych względów losowych są w potrzebie. Liderem wśród wolontariuszy Szlachetnej Paczki jest Pani Kamila - mama naszego Biedronkowego kolegi Oskara. Sam chłopiec jest aktywnym, młodym pomocnikiem i od najmłodszych lat bierze udział w Szlachetnej Paczce, dlatego też grupa „Biedronek” nie mogła pozostać obojętna i włączyła się do akcji w taki sposób, jaki dla dzieci jest możliwy – przygotowaliśmy podziękowania, dla wszystkich DARCZYŃCÓW, które zostały wręczone podczas grudniowego „Weekendu cudów”.