MISIOWE SPOTKANIE W BIBLIOTECE

22 listopada przedszkolaki z grupy Biedronek udały się do Biblioteki Ficinus na zajęcia związane ze zbliżającym się Dniem Pluszowego Misia. Pani Monika przygotowała dla dzieci zadania, podczas których trzeba było połączyć misie z ich cieniami czy uzupełnić brakujące litery w imionach misiów. Nie zabrakło również elementu rywalizacji podczas układania puzzli z misiami - tym razem chłopcom udało się szybciej ułożyć obrazek. Następnie relaksowaliśmy się kolorując obrazki z misiami, mogąc puścić wodzę swojej fantazji i zamienić się na chwilę w misie... Na zakończenie spotkania wysłuchaliśmy czytanych przez Panią Monikę opowiadań z książki Grzegorza Janusza pt. „Misiostwo świata”, którą oczywiście można wypożyczyć w bibliotece – do czego dzieci i ich Rodziców zachęcam.