BOHATER TYGODNIA – SPOTKANIE Z MAMĄ ZOSI

W drugim tygodniu października (od 9 do 13.10) bliżej poznawaliśmy Zosię, kolejnego Bohatera Tygodnia w naszej grupie. Zosia opowiadała nam o swojej rodzinie, ulubionych zabawach, książeczkach, chętnie dzieliła się ulubionymi zabawkami przyniesionymi do przedszkola. We wtorek na  Motylki czekała miła niespodzianka, odwiedziła nas mama Zosi, która  jest instruktorem jogi i zaproponowała dzieciom udział w ciekawych ruchowych zajęciach. Przedszkolaki w formie „jogowej” zabawy z wykorzystaniem bajki o krokodylu wykonywały m.in. asany zwierzęce – przyjmując pozycje, naśladujące zwierzęta. Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości, ale również doskonaliły umiejętność naśladownictwa, koncentrację i uważność.

Bardzo dziękujemy Pani Monice za poświęcony czas i interesujące spotkanie.